Soliariumo kremas vyrams Australian Gold Confident by G Gentlemen 250ml. Lengvos tekstūros natūralus bronzantas, kuris ne tik greitai įsigeria į odą bet ir suteikia iš karto matomus tamsaus įdegio rezultatus. The Dashing & Dignifed kompleksas sujungia prabangius odos priežiūros ingridientus, kurie tonuoja, maitina ir drėkina odą. ColorGuard Tattoo technologija giliai drėkina ir suteikia tatuiruotėms gyvybingumo ir apsaugo nuo blukimo.
Soliariumo kremas Australian Gold G Gentlemen® Limited Edition Dark Intensifier 250ml. Kremo sudėtis praturtinta tamsinančiais ingridientais, kurie nepriekaištingai drėkina ir skatina nuostabų įdegį. Specialiai vyrams sukurtas Poised &Polished kompleksas, padeda stiprinti, minkštinti ir glotninti šiukščią odą, suteikia jai rafinuoto spindesio. ColorGuard Tattoo technologija, giliai drėkina odą, užtikrina ryškias tatuiruočių spalvas ir saugo jas nuo blukimo. P
Hydrate by G Gentlemen Body Lotion 535ml daugiafunkcinis, greit įsigeriantis į odą, ultra-drėkinantis kremas po deginimosi. Unikalus silikonų mišinys intensyviai drėkina odą, suteikia švelnumo. DermaDark bronzantas paryškina įgautą įdegį ir suteikia papildomo atspalvio naudojant kremą kasdien. Kofeinas energizuoja ir tonuoja odą, kokosų vanduo atgaivina ir minkština. ColorGuard tecnologija padės tatuiruotėms išlikti ryškioms.
Meniu