Soliariumo įdegio kremas Australian Gold Jwoww One and Done Intensifier 400 ml
Soliariumo kremas Australian Gold Jwoww Fitspiration 400ml
Soliariumo įdegio kremas Australian Gold Jwoww One and Done Intensifier 400 ml
Soliariumo kremas Australian Gold JWOWW Shore Nights After Hours Deluxe Dark Bronzer 400ml
Soliariumo kremas Australian Gold JWOWW Natural Black Bronzer 400ml
AUSTRALIAN GOLD Jwoww Stunning Advanced White Bronzer 300ml. Su baltuoju bronzantu: DHA ir eritruliozės kombinacija padeda pasiekti tolygius bronzinius rezultatus. Ink-Drink kompleksas su taukmedžio sviestu, vitaminais A,E ir bičių vašku ir avietėmis, suteikia tatuiruotėms atjaunėjusią išvaizdą.Kanapių sėklų aliejus minkština ir kondicionuoja odą. Kofeinas tonuoja ir lygina, suteikia jaunatvišką išvaizdą.
Soliariumo kremas Australian Gold JWOWW REALITY CHECK 295ml.Specialus karamelės ir melanino mišinys suteikia iš karto matomą, natūraliai atrodantį įdegio atspalvį. Taukmedžio sviestas, gausus vitaminais A,E, puikiai dera su bičių vašku ir avietėmis, suteikia tatuiruotėms sveiką atjaunėjusią išvaizdą.Kanapių aliejus minkština ir kondicionuoja odą.Kofeinas tonuoja, lygina ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.
Soliariumo kremas Australian Gold JWOWW FEARLESS 300ml. Unikalus įdegį skatinančių ingridientų mišinys, nepriekaištingai drėkina bei skaitina tamsų, tolygų įdegio atspalvį. Taukmedžio sviestas, gausus vitaminais A,E, puikiai dera su bičių vašku ir avietėmis, suteikia tatuiruotėms sveiką atjaunėjusią išvaizdą.Kanapių aliejus minkština ir kondicionuoja odą.Kofeinas tonuoja, lygina ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.
Meniu