Masažo specialistas Nerijus.
Tel.Nr.: +370 685 49353

Profesionalus KINEZITERAPEUTAS Nerijus, turintis 20 metų patirti, atlieka gydomuosius masažus, mobilizacines technikas, esant kaklo, juosmens, sąnarių skausmams.
Viso kūno masažai atliekami su aukštos kokybės aliejais. Maloniai laukiame Jūsų.

Viso kūno masažas tai ne tik maloni, bet ir naudinga procedūra. Masažas, sergant tam tikromis ligomis, padės Jums atsikratyti skausmo, raumenų nuovargio ar raumenų tempimo sukelto diskomforto. Reguliariai atliekamas viso kūno masažas yra viena iš geriausių streso sukeltų negalavimų bei sportinių traumų profilaktikos priemonių. Bendras viso kūno masažas padeda kovoti su depresija, nerimu, nemiga, hipertenzija, jis nuramina, suteikia žvalumo bei didina pasitikėjimą savimi. Pagyvenusiems žmonėms masažas padeda nugalėti vienišumo ir socialinės atskirties jausmą.

Bendras viso kūno masažas teigiamai veikia raumenų sistemą, atpalaiduoja ir nuramina įtemptus bei stimuliuoja suglebusius ar pavargusius raumenis, gerina kraujotaką bei limfotaką.

Vis daugiau atliktų tyrimų rodo, kad bendras kūno masažas mažina kraujospūdį, retina širdies dažnį, gerina kraujo bei limfos apytaką, atpalaiduoja raumenis, didina lankstumą ir skatina endorfinų gamybą. Tai kelia nuotaiką ir padeda greičiau pasveikti. Nors klasikinis masažas nedidina raumenų jėgos, tačiau jis gali stimuliuoti silpnus, neaktyvius raumenis, iš dalies kompensuoti fizinių pratimų trūkumą bei pasyvumą po susirgimų ar traumų.

Klasikinio viso kūno masažo dėka:

Oda valosi nuo suragėjusių dalelių, ji sudrėkinama, atjauninama, padidėja tiek odos, tiek ir viso organizmo atsparumas infekcijoms;
Atpalaiduojami pagrindinių grupių raumenys, dingsta nuovargis, padidėja darbingumas;
Gerėja kraujotaka, greičiau iš organizmo šalinami kenksmingi medžiagų apykaitos produktai, dingsta įtampa, traukiasi ligos.
Gerėja nervų sistemos būklė, tad visi organai pradeda sveikai funkcionuoti, dingsta nuovargis ir galvos skausmai, praskaidrėja mintys.

Klasikinis viso kūno masažas draudžiamas:

Esant ūmioms infekcijoms, uždegiminiams procesams bei aukštai kūno temperatūrai.

Bendro viso kūno masažo metu veikiamos visos pagrindinės raumenų grupės, pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, Jūs atsipalaiduosite, maloniai praleisite laiką, bent trumpam atitrūksite nuo problemų bei rūpesčių.

Meniu