Grožio paslaugos

 

  Kosmetologas    Net jei jūsų oda praradusi drėgmę, jautri, išblyškusi, reikli, teisingai parinkta kreminė kaukė bazinės procedūros metu padės išspręsti šias problemas. Bazinės procedūros metu oda nuvaloma ir tonizuojama su BIODROGA, atliekamas pilingas. Jei reikia mechaniškai pašalinami odos nešvarumai, sutvarkomi antakiai. Uztepamas pagal odos tipa kremas. Po to atliekamas klasikinis veido masažas.Ir matome rezultata. Lygi, skaisti, gyvybinga oda.

 

  Masažas  Tai viena seniausiu priemoniu, kurias naudoja zmones sveikatai gerinti. jo pradzia siekia gilia senove. Zinoma, kad jis buvo labai placiai taikomas senoves Egipte, Graikijoje, Romoje, Indijoje, Japonijoje.
Galingos pramones ir technikos amziuje, spartejant musu gyvenimo ritmui, daugeja ligu, kuriu dauguma lemia itampa.
todel vel prisimenami netradiciniai gydymo budai ir isitikinama, kad jie veiksmingi.
  Masazu gydo celiulita, sprando, stuburo, raumenu, sanariu skausmus, mažina antsvori, atstato judesiu laisvuma po traumu, insulto ar kitu susirgimu, salina rauksles ir strijes, stangrina oda, gerina kraujotaka.Masažo metu naudojami tik naturalus augaliniai aliejai ir auksciausios kokybes naturalus eteriniai aliejai.

 

 Vakuuminis - limfodrenažinis masažas  Atliekamas "Starvac SP Original" aparatu. Vienas veiksmingiausių būdų gydyti celiulitui ir kai odos paviršius primena "apelsino žievelę" ar "dygsniuotą antklodę", t.y. jau esant progresavusiam celiulitui.

 

  Logopedės Tai kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimų korekcija. Individualaus vaiko kalbos įvertinimas ir parengimas, bei taikomos kalbos korekcijos pratybos komunikacijos ir problemoms įveikti.

INDIVIDUALŪS LOGOPEDINIAI UŽSIĖMIMAI VYKSTA (BALTŲ PR. 55, ŠILAINIUOSE)

 

  Soliariumas  Šiais laikais dauguma mūsų gyvename prie dirbtinio apšvietimo ir negauname saulės šviesos, kuo mūsų protėviai galėjo mėgautis, dirbdami darbus lauko sąlygomis. Tai nepadeda palaikyti optimalaus vitamino D lygio ir vitamino D atsargų sukaupimo, kad jų užtektų ir žiemos mėnesiais, šviečiant retiems saulės spinduliams. Pasikeitus gyvenimo būdui, dauguma mūsų neturi pakankamo vitamino D kiekio net pavasario ir vasaros mėnesiais, jau nekalbant apie žiemos atsargas. Todėl pripažinti vitamino D specialistai pataria bent du kartus per savaitę protingai naudotis saulės spinduliais ir soliariumu

 

     

                

  

    

 

-------------------------